Sizde bizi arayın: (0216) 469 32 00

Depolama

Tayininiz yurt dışına çıktı veya lojman süreniz bitti veya mevcut evinizi acilen boşaltmanız gerekiyor hiç endişeniz olmasın. Eşyamı kime güvenip nasıl bir depoya koyacağım diye artik korkmayın. Eşyanızı bize, Türkoğlu Depolama ya teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. Depomuz güvenli ve sigortalıdır. Her ay sürekli olarak ilaçlanıp dezenfekte edilmektedir. Eşyalarınızı depomuza almadan önce kalıcı ambalaj yapıp numaralıyoruz. Eşyalarınızı nasıl teslim etmişseniz ayni temizlik ve şartlarda sıra numarasına Gore teslim alıyorsunuz. Biz varken gözünüz arkada kalmasın emin ellerdesiniz!

Ev Eşyası Ve Ticari Ürün Depolaması

depolama
 • Depolarımız İstanbul'da 3 farklı noktadadır. Bunlardan birincisi Yenisahra, ikincisi Sultanbeyli, ücüncüsü ise Okmaydanı'ndadır. Okmeydanı depomuz katlı depo olup sadece ev eşyası depolaması içindir, Yenisahra antrepomuzda hem ticari eşya hemde ev eşyası depolanabilmektedir. Toplam depolama sahamız 1.750m2'dir.Ev eşyası depolamasında eşya depolama fiyatları ekspertiz sonucu depolanan eşyanın hacmine göre belirlenir.
 • Herhangi bir nedenle eşyalarınızı depolatmak istemeniz halinde yapacağımız fizibilite çalışmasının ardından eşyalarınızı ambalajlayıp sözleşme ve liste halinde teslim alıyor, daha sonra teslim edileceği ana kadar eşyayı sizden aldığımız ambalaj haliyle depolarımızda muhafaza ediyor, teslimat gününü 7-10 gün önceden bildirmeniz halinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Eşyalarınızı depomuza girdiği anda ilgili odaya konarak diğerlerinden ayrılmaktadır.Yurtdışında "self storage" olarak bilinen depolara benzeyen mimaride olan depolarımızın kendinden depolamadan tek farkı, nakil işinin tarafımızdan yapılması ve dışarıdan bir nakliye firmasına depo ve depolama güvenliği nedeniyle izin verilmemesidir.
 • Depolarımızda güvenlik merkezlerine bağlı alarm sistemleri, yangın dedektörleri, ultrasonik haşere kovucuları mevcuttur. Depolarımızın hiçbirinde su baskını, nem, rutubet gibi koşullar yoktur.

Ev Eşyası Depolaması Nedir, Nasıl Çalışır, Kimler Faydalanır:

 • Ofis / Büro ve eşyası depolaması genel olarak tayin, yurtdışı çalışma, askerlik, tadilat, evde fazla olupta atılamayan eşyalar ve yeni yaşam konseptinden kaynaklanan daha küçük evlerde yaşayan müşterilerimiz için depo hizmeti alımı tercih sebebidir.
 • Depolama hizmetlerinden ofis depolaması anlamında tek kişilik ofis sahipleri de oldukça yüksek oranlarda yararlanmaktadır. Serbest meslek sahipleri ve arşiv depoculuğuna ihtiyaç duyan müşterilerimiz için depolarımız oldukça pratik bir depolama hizmeti sunmakta ve düşük fiyatlı olduğundan maliyet avantajı sağlamaktayız.
 • Depolama fiyatı yapacağımız sözleşmenin üzerinde yazmaktadır.Kurumsal müşterilerimiz ofis içi fazla eşyaları, arşiv depolaması, daha ufak ofislere taşınmadan kaynaklanan depolamalar için bizi tercih ettikleri gibi misafir evleri ve personellerine tahsis ettikleri eşyalı evlerin ev ve ofis eşyaları depolaması içinde şirketimizden faydalanmaktadır.
 • Depolama sistemini yurtdışından sonra Türkiye'de ilk olarak uygulayan firmalardan biri olmanın haklı gururunu Türkoğlu Nakliyat & Depolama olarak yaşamaktayız. Türkoğlu Nakliyat olarak ilk defa ev eşyası depolamaya 1980'li yılların ortasında başladık. Bu nedenle ev eşyası depolamasında oldukça iyi bir markalaşma yarattığımızı düşünüyoruz. Bunun sebebi şu ana kadar binlerce müsteriye depolama hizmeti sunmuş bulunmamızdır. İlk zamanlarda insanların kolay ve pratik olan, bu depo hizmetini verdiğimizi duymaları kendileri açısından müthiş mutluluk vericiydi. Bizden sonra genel olarak evden eve nakliye yapan firmalarca bu sistem epeyce benimsenmiş ve yaygınlaşmıştır.
 • Özellikle yeni yapılan residencelerde studio dairelerinin artışı, yaşam alanının küçük olması ve ilaveten eşya depolama yerlerinin olmaması sektöre olan ihtiyaca ileriki yıllarda daha da fazla ihtiyaç duyulacağını göstermektedir.
 • Ekspertiz yapılarak nakliye ve depo fiyatları belirlenip müşteriye teklifte bulunulur, olumlu olması halinde ilgili güne rezervasyon yapılır. Naklin gerçekleşeceği gün depolama sözleşmesi yapılır, eşyalar depoya nakledilir ve geri döneceği güne kadar depomuzda muhafaza edilir. Teslimat için 7 – 10 gün önceden rezervasyon yapılarak dönüş nakli gerçekleştirilir.
depolama

Kötü Bir Depolamada Nelerle Karşılabilirsiniz:

Ev eşyası depolaması tamamen güvene dayalı depolama modudur. Her ne kadar eşya listeleri yapılsa ve sözleşme imzalansa da evden eve depolama – taşımacılık yapılırken sizden aldığımız eşyanın içinde onbinlerce parça ürün olduğundan tamamı kalem kalem yazılamaz ve koli bazlı teslim alınır. Bu nedenle hangi şirketle çalışırsanız çalışın size tavsiyemiz mutlaka eşyayı teslim etmeden depolama alanlarını görmeniz ve güvenebileceğiniz bir şirketi seçmenizdir. Bu yazıları tamamen ticari kaygıdan uzak halde, şikayet sitelerinden okuduğumuz ve müşterilerimizden duyduğumuz üzücü sonuçları yaşamamanız için hatırlatıyoruz. Türkoğlu Nakliyat & Depolama, müşterilerinin eşyalarının değerinin bilincinde olarak, konuya profesyonelce yaklasmakta ve saklanacak emtianin tüm özellikleri dikkate alınarak çözüm önerileri sunmaktadır. Depolanacak eşyanın özelliğine göre demonte ve ambalajlama işlemi gerçekleştirmekte, depomuza nakledilmektedir.

Depolarımız Neden Güvenli :

depolama
 • Depolarımıza personelimiz harici kimse giremediğinden ve her giren personel kendi şifresiyle girmek zorunda olduğundan diğer sıradan depoculardan farklı olarak güvenlik tedbirleri oldukça yüksektir. Depolarımızda merkeze bağlı alarm sistemleri, ultrasonik haşere kovucular, yangın dedektörleri, kameralar mevcut olup 24 saat kayıt yapmaktadırlar.
 • Depolama amaçlı nakil esnasında yapılan sözleşme all risk olup, sözleşme üzerine eşya listesi ve sigorta miktarını yazarak müşterilerimize hukukende garanti vermekteyiz. Depo ve nakliye sigortaları ayrı ayrı poliçelerdir.

Ticari Ürün Depolaması:

 • Depolama ve depo yönetimi hem imalat, hem pazarlama firmalarının tercih ettiği bir hizmettir. Eşyalarını saklamak üzere kendi depo maliyetlerinden kurtuldukları için sektör her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Depolanmak üzere gelen eşyaların, eşya niteliği ve özelliğine göre uygun depolara indirilmesi ve burada bekletilmesi olmazsa olmazlardan birisidir. Gelecek mal niteliğine göre sınıflandırılmalı ve eşyanın niteliğine göre deponun iç tasarımı yapılmalı, yükleme boşaltma kapıları bu duruma göre hazırlanmalıdır. Günümüzde klasik depo tanımından çıkan modern çağa uygun hazırlanan depolarımızda merkeze bağlı alarm sistemleri, ultrasonik haşere kovucular,yangın dedektörleri gibi sistemler mevcuttur.
 • Türkoğlu Nakliyat & Depolama olarak bu konuda ki hedefimiz lojistik uygulamalardan biri olan depolama alanında da tanınan bir firma haline gelebilmek ve ev – ofis eşyası depolamasında gösterdiğimiz başarıyı bu alanda da (ürün depolama ) gösterebilmektir. Ürünlerinizi bizde depolatarak yüksek depo maliyetlerinden kurtulacak, ve ürünlerinizin bir yük otelinde konaklamasının rahatını yaşayacaksınız.
Web Tasarım UTZ Bilişim